Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Zola, yeşil ekranı selamlıyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 15:15

Description

İngiltere oyuncusu birkaç para cezası kaydetti ve Villa hattında forvet John Carewé’den baskı altına girdiğinde tek hatasından kurtuldu. Ganimetlerin bir kısmı Çekiçleri Kurtlar ve Gövde’nin üstünde ve alttaki üçün dışına taşıdı.
Zola, şunları söyledi: “Robert Green, kalbim birkaç saniye durduktan sonra göze çarpıyordu, neyse ki beynime zarar verecek kadar uzun değil! Bu zaten hasar gördü! Ama ciddiyetle, Robert’ın performansı gerçekten mükemmeldi ve geri döndü. normal türdeki standardına “uyar.
Zola ayrıca, Villa kaptanı Stiliyan Petrov’a, Hammers’ın orta saha oyuncusu Radoslav Kovac’ın Bulgaristan’daki uluslararası pervasız bir meydan okumadan sonra kırmızı bir kart kaçmasını sağlamasına da övgüde bulundu.
Kovac daha önceden rezerve edilmişti ancak Petrov, durumdan en iyi şekilde yararlanmak yerine çabucak ayağa kalktı. Kovac’ın hakem Mick Jones tarafından Hammers’ın kaptanı Matthew Upson ile son bir uyarı verilmesine yol açtı ve kısa bir süre sonra değiştirildi.
Zola, “Önlem olarak Kovac’ı elinden almıştım. Hakem kaptörümüze (Upson), muhtemelen sonraki takımın bir şans vermesine neden olacağını söyledi, şansımız olmadı.
“Ayrıca adil bir kişi ve adil bir oyuncu olduğu için Petrov’u tebrik etmem gerekiyor.
“Ancak dürüst olmak gerekirse, ilk rezervasyon biraz sert oldu, çünkü faul değildi, belki de hakem her şeyi düzeltti.”
Villa patronu Martin O’Neill, oyunun ikinci aşamalarında sığınağın arkasında yer alan taraftarlarla sözlü bir alışverişin önemini oynamıştır. O’Neill ve Villa’nın kaleci antrenörü Seamus McDonagh, maçın en üst noktaya ulaşmasıyla birlikte birçok izleyiciye söz verdi.
Eski Celtic patronu şunları söyledi: “Ağabeyim, ona bir şey söylememesini söyledim, bana biraz tavsiye veriyordu, eve giderken onu göreceğim. Seamus’u bilmiyordum ve ben değilim bu yüzden bu gerçekten büyük bir mesele olduğundan emin ol beni ilgilendirmiyor Konuyu bugün bir gol atamadık ama oyuncularımın Carling Kupası yarı finalinde sadece Perşembe günü oynadığımızı düşünerek büyük bir çaba gösterdiklerini söyledi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.