Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Zoo ünlü şövalye Knut’u kast etmeye çağırdı

  • Listed: 4 Ekim 2017 17:40

Description

Almanya’daki Berlin Hayvanat Bahçesi kahramanı Knut geçen sene Giovanna adında bir eş ile eşleştirildi. Ancak aynı dedeyi aynı pozisyondan paylaşıyorlar; bu da herhangi bir çocuğun acı çekeceği endişelerine yol açıyor.
Hayvan refahı grubu Peta için hayvanat bahçesi hayvanları konusunda uzman olan Frank Albrecht, “Knut taraftarları yalnızca kastrasyonunun Giovanna ile uzun ömürlü olmasını sağlayacağını bilmeliler.” Aksi takdirde ayrılacaklardı.
Giovanna, Münih hayvanat bahçesindeki kıyısında yapı işleri nedeniyle Knut’a yerleştirildi. Alık bir başlangıçtan sonra – tanıştıklarında yumruk attı – çifti giderek büyüdü.
Hayvanat bahçesi patronları Knut’un altı yaşındayken cinsel olgunluğa ulaştığında üç yıl içinde Giovanna ile çiftleşmesini umuyordu. Knut, annesi doğum gününde onu reddettiğinde şöhreti vurdu ve bir başka hayvan hakları grubunun imha edilmesi gerektiğini söyledi.
Hayvanat bahçesi, onu ölen Koreli Thomas Doerflein’in bakım evine getirdi.

    Knut’u görmek için insanlar Sibirya ve Los Angeles kadar uzaktaydılar ancak dikkatleri tokatladılar, kalabalıklar eve döndüklerinde saldırganlık belirtileri gösteriyorlardı.
Giovanna taşındığından beri sakinleşti.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.